Chovateľská stanica

SUNSHINE CELEBRATION

West Highland White Terrier

Vrh "X"

z nasledujúceho spojenia:

matka: ICH. MultiCH. Brait Nouz DVD "Yulya" - Interšampiónka, Šampiónka Ruska, Ukrajiny, Českej republiky, Maďarska, Slovenska, GRAND šampiónka Ruska a Ukrajiny, Klubová šampiónka Ruska, Slovenska, Interra junior vwinner 2007, BIS Špeciálna výstava Košice 2011, Klubová víťazka SK 2011......

otec: CH. import GB Karamynd Goes to Star West "Puppyn" - Český šampión, Slovenský šampión, Klubový český šampión KCHT, Český junior šampión, Polský junior šampión, Slovenský junior šampión.....

rodokmeň tu


Ak máte záujem o naše šteniatka, kontaktujte nás.

Všetky naše šteniatka majú rodokmeň FCI, sú riadne očkované, odčervené a tetované. Do svojho nového domova šteniatka odchádzajú najskôr po dovŕšení 8 týždňov veku a okrem krmiva na prvé dni dostávajú ich noví majitelia v praktickom súhrne všetky potrebné informácie ohľadne starostlivosti.

Pokiaľ máte u nás šteniatko rezervované, môžete ho chodiť navštevovať ešte pred odberom. Zároveň poskytujeme bezplatnú úpravu srsti do 6 mesiacov veku šteňata. Rovnako radi poradíme a pomôžeme s výstavnou úpravou a predvedením, alebo s akoukoľvek každodennou starostlivosťou.

Šteniatka sú vychovávané v rodinnom prostredí, sú výborne socializované, nakoľko vyrastajú v dome v neustálom kontakte s ľuďmi, v rámci svojho veku sú privykané na rôzne zvuky, predmety a situácie. Spojenie predkov, z ktorého pochádzajú, im dáva predpoklad vynikajúceho exteriéru a typickej teriérskej povahy.

Nie všetky šteniatka sa hodia na budúci chov a výstavnú kariéru a vtedy im hľadáme domov u ľudí bez výstavných a chovateľských ambícií.

V každom prípade sú šteniatka určené len dobrým ľuďom. To je naším prvoradým kritériom výberu ich nových majiteľov.